Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46592
Stary 07.06.2011, 15:21
Cytat:
Myślisz, że o wszystkich wiemy? Mówię o sytuacji, w której dyrektor sportowy nie może normalnie pracować, bo RN blokuje transfery, nie pozwalając na prowadzenie normalnej, zdrowej polityki kadrowej za którą odpowiada dyrektor sportowy. Mam wątpliwości, czy profesjonalista będzie chciał nadal pracować w takim klubie. Ja w każdym radzę nie widzę Valkxa w takiej roli.
Valckxa jak już coś

To raz. Dwa- jeżeli RN blokuje transfery, to chyba jedynym tego powodem jest zbyt mała ilość $ na transfery/kontrakty zawodników. Nawet przypuszczając, iż RN leci sobie w kulki i łamie punkty w kontrakcie Valckxa, to i tak sobie po prostu j*bnąć robotą nie może (chyba, że RN to Rada Frajerów i wręczyli mu do podpisu kontrakt marzeń [czy taki jak w fmie- kiedy się znudzi zabawa, walniesz robotę]).

Holendrzy wiedzą co robią, konsekwentnie realizując stawiane przed sobą cele. Jeżeli ktokolwiek miałby stracić w najbliższym czasie pracę, to właśnie któryś z członków/członkowie Rady Nadzorczej. Cupiał od momentu sukcesów Dana zaczął mądrzeć. Trochę późnawo, ale lepiej późno niż wcale.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując