Cytat:
|
Myślisz, że o wszystkich wiemy? Mówię o sytuacji, w której dyrektor sportowy nie może normalnie pracować, bo RN blokuje transfery, nie pozwalając na prowadzenie normalnej, zdrowej polityki kadrowej za którą odpowiada dyrektor sportowy. Mam wątpliwości, czy profesjonalista będzie chciał nadal pracować w takim klubie. Ja w każdym radzę nie widzę Valkxa w takiej roli.
|
Val
ckxa jak już coś
To raz. Dwa- jeżeli RN blokuje transfery, to chyba jedynym tego powodem jest zbyt mała ilość $ na transfery/kontrakty zawodników. Nawet przypuszczając, iż RN leci sobie w kulki i łamie punkty w kontrakcie Valckxa, to i tak sobie po prostu j*bnąć robotą nie może (chyba, że RN to Rada Frajerów i wręczyli mu do podpisu kontrakt marzeń [czy taki jak w fmie- kiedy się znudzi zabawa, walniesz robotę]).
Holendrzy wiedzą co robią, konsekwentnie realizując stawiane przed sobą cele. Jeżeli ktokolwiek miałby stracić w najbliższym czasie pracę, to właśnie któryś z członków/członkowie Rady Nadzorczej. Cupiał od momentu sukcesów Dana zaczął mądrzeć. Trochę późnawo, ale lepiej późno niż wcale.