Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2577
Stary 07.06.2011, 15:12
Cytat:
Tym razem wejście Pana Reszczyńskiego nie jest drogą do osłabień... wręcz przeciwnie. Faktem jest że wreszcie w pionie sportowym mamy prawdziwych profesjonalistów, którzy miejmy nadzieję pomogą w tym aby nie skompromitować się na arenie europejskiej,
Chyba masz na myśli Holendrów (ok, Basałaj też może w tym gronie być), bo Reszczyński jest prawdziwym profesjonalistą w sprawie kabla, a nie prowadzenia klubu piłkarskiego.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując