Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46588
Stary 07.06.2011, 15:09
Długo nie sięgając pamięcią trzeba sobie przypomnieć o transferach z zeszłego okienka , jak długo na nie czekaliśmy i czy było warto .

Jeśli w tym okienku stosunek jakość/ilość będzie przynajmniej w 80% tak skuteczny jak w zimowym oknie to jestem spokojny o ruchy transferowe .

czekamy na transfery ( formalnie ) od 9 dni ( od zakończenia sezonu ) a niektórzy zdają się kreować 2-miesięczne opóźnienie z finalizacją transakcji .

za Bednarza czekaliśmy na transfery do początku lipca , a zniecierpliwienie kibiców wydaje się być nawet większe niż wówczas
Odpowiedz cytując