|
Długo nie sięgając pamięcią trzeba sobie przypomnieć o transferach z zeszłego okienka , jak długo na nie czekaliśmy i czy było warto .
Jeśli w tym okienku stosunek jakość/ilość będzie przynajmniej w 80% tak skuteczny jak w zimowym oknie to jestem spokojny o ruchy transferowe .
czekamy na transfery ( formalnie ) od 9 dni ( od zakończenia sezonu ) a niektórzy zdają się kreować 2-miesięczne opóźnienie z finalizacją transakcji .
za Bednarza czekaliśmy na transfery do początku lipca , a zniecierpliwienie kibiców wydaje się być nawet większe niż wówczas
|