Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46582
Stary 07.06.2011, 14:30
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie Wasilewskiego nasuwają mi się dwa pytania: nie stać nas na niego,bo stary i po ciężkiej kontuzji,i nie stać nas na ryzyko utrzymywania takiego gracza, do tego przy dużej pensji. Czy nie stać nas na zawodnika, który może chcieć 500 tysięcy za sezon lub kosztować 500 tysięcy?Jeśli to drugie, to można domniemywać,że Stan działa w iście ekstremalnych warunkach. Bo przy tak zawężonych funduszach inaczej tego nazwać nie można.
a nie uwazasz ze cana za Wasyla sporo wygorowana? Czy tez zarobki rzedu 500 tys na nasze zabawy z pilka to chyba zdecydowanie za duzo?
Wiec tzreba szukac jakis egzotikow bo finansowo to u nas sie jakas paranoja zrobila;/
Odpowiedz cytując