Wyświetl pojedynczy post
night8484
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46581
Stary 07.06.2011, 14:30
kirm zawsze uderza za pola karnego przynajmniej raz w meczu(kiwka zejście do środka i strzał na hura)Jak sobie wbił do głowy takie zachowanie i nie ważne czy ktoś jest na lepszej pozycji i czeka na podnie, strzał musi być, to irytuje pozostałych partnerów z drużyny, może kilka meczyków z ławki spowoduje zmianę jego "stylu"
Odpowiedz cytując