Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46577
Stary 07.06.2011, 14:21
sessegnon napisał(a):Wyświetl post
Co wy chcecie od tego Kirma? Statystyki mówią, że był najlepszym piłkarzem Wisły.Strzelił 9 bramek i zaliczył 6 asyst.Nie rozumiem tego narzekania...
to że strzelil te 9 bramek i 6 asyst o niczym nie świadczą

Przeanalizój ile on w meczach pilek traci, mi osobiście nie podoba się jego "styl"...grania...jest taki ni jaki
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując