sessegnon napisał(a):

|
Co wy chcecie od tego Kirma? Statystyki mówią, że był najlepszym piłkarzem Wisły.Strzelił 9 bramek i zaliczył 6 asyst.Nie rozumiem tego narzekania...
|
to że strzelil te 9 bramek i 6 asyst o niczym nie świadczą
Przeanalizój ile on w meczach pilek traci, mi osobiście nie podoba się jego "styl"...grania...jest taki ni jaki
