Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46574
Stary 07.06.2011, 14:08
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Miejmy taką nadzieję bo Kirm jest tak chaotyczny, że aż się plakać chce;/
Co wy chcecie od tego Kirma? Statystyki mówią, że był najlepszym piłkarzem Wisły.Strzelił 9 bramek i zaliczył 6 asyst.Nie rozumiem tego narzekania...
Odpowiedz cytując