Wyświetl pojedynczy post
Lukasyno
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1294
Stary 07.06.2011, 13:20
Kaszalot napisał(a):Wyświetl post
a czemu nie na powaznie?
akurat te miesnie pracuja przy 90% innych cwiczen, wiec moim zdaniem zuplenie nie ma ich sensu robic i tracic czas. no chyba ze sie wyczynowo podchodzi do kulturystyki
Równie dobrze można by powiedzieć że podczas robienia pleców pracuje biceps więc nie ma sensu go robić.. ale.. jak sam napisałeś, zależy jak kto podchodzi do tematu siłowni, jeśli ktoś ją traktuje jako środek do zrobienia sportowej 70kg sylwetki to może sobie odpuszczać trening przedramion..
Ktoś kto celuje troche wyżej to myśle że głupotą jest nie robić przedramienia...
Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem,
czas straci wtedy znaczenie.
Gdy z hukiem otworzą się bramy Valhalli
nic nigdy już nas nie rozdzieli.
Przyjaźń,
której nie przerwie już nic.
Pamięć,
która będzie wciąż żyć.
Odpowiedz cytując