Kaszalot napisał(a):

a czemu nie na powaznie?
akurat te miesnie pracuja przy 90% innych cwiczen, wiec moim zdaniem zuplenie nie ma ich sensu robic i tracic czas. no chyba ze sie wyczynowo podchodzi do kulturystyki
|
Równie dobrze można by powiedzieć że podczas robienia pleców pracuje biceps więc nie ma sensu go robić.. ale.. jak sam napisałeś, zależy jak kto podchodzi do tematu siłowni, jeśli ktoś ją traktuje jako środek do zrobienia sportowej 70kg sylwetki to może sobie odpuszczać trening przedramion..
Ktoś kto celuje troche wyżej to myśle że głupotą jest nie robić przedramienia...