Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46562
Stary 07.06.2011, 12:31
Jonasz napisał(a):Wyświetl post
http://www.futbolnews.pl/informacje/...y-do-romy.html tutaj jest o Soriano, którym rzekomo interesowaliśmy się rok temu. Ładnie nastrzelał w rezerwach...
Rezerwach grających w drugiej lidze hiszpańskiej, w której poziom wyższy jak w naszej buraczanej. Na pewno chciał za dużo. Szczerze to dla nas każda kwota to za dużo. Olewam te rzekome transfery i czekam na rozpoczęcie sezonu. Przyjdą ci co przyjdą , a nie ci o których sie tak tylko mówi. rewelacji bym się nie spodziewał. Sukcesem będzie utrzymanie Chaveza i ściągnięcie jakiegoś obrońcy. Ten Iliev chyba już zaklepany, więc nie ma co o nim pisac raczej w kontekscie ewentualnego wzmocnienia.
Odpowiedz cytując