Jonasz napisał(a):

Rezerwach grających w drugiej lidze hiszpańskiej, w której poziom wyższy jak w naszej buraczanej. Na pewno chciał za dużo. Szczerze to dla nas każda kwota to za dużo. Olewam te rzekome transfery i czekam na rozpoczęcie sezonu. Przyjdą ci co przyjdą , a nie ci o których sie tak tylko mówi. rewelacji bym się nie spodziewał. Sukcesem będzie utrzymanie Chaveza i ściągnięcie jakiegoś obrońcy. Ten Iliev chyba już zaklepany, więc nie ma co o nim pisac raczej w kontekscie ewentualnego wzmocnienia.