Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46561
Stary 07.06.2011, 12:22
sportnh napisał(a):Wyświetl post
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=25275

o qrva mac :(
Byliby szaleni jakby zaoferowali Wasilewskiemu więcej niż 250 tyś Euro. Co jak co, ale to nie najmłodszy zawodnik, do tego po złamaniu nogi. Obyśmy tylko nie zakontraktowali Lameya.
Odpowiedz cytując