Wyświetl pojedynczy post
abidal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46557
Stary 07.06.2011, 12:14
z tego co z Wasylem rozmawialem to Wisła ma pierwszenstwo ale jezeli sie nie zdecyduje to pojdzie do innego polskiego klubu z trojski najbogatszych Lech, Legia albo Polonia



Edit:

Z tego co się zapoznałem ze słownikiem języka polskiego nazwy klubów na forum piszemy z wielkiej litery!
Ostrzegam po raz pierwszy i ostatni.
Tak nazwiska piłkarzy też z dużej litery.
Powód: umknęło mi.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 07.06.2011 o godz. 13:07.
Odpowiedz cytując