z tego co z
Wasylem rozmawialem to
Wisła ma pierwszenstwo ale jezeli sie nie zdecyduje to pojdzie do innego polskiego klubu z trojski najbogatszych
Lech
, Legia albo
Polonia
Edit:
Z tego co się zapoznałem ze słownikiem języka polskiego nazwy klubów na forum piszemy z wielkiej litery!
Ostrzegam po raz pierwszy i ostatni.
Tak nazwiska piłkarzy też z dużej litery.