Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46555
Stary 07.06.2011, 12:14
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli mamy inne opcje, i nie jest nią Lamey to wszystko w porządku. Może w nie najwyższym porządku, ale na pewno ktoś dobry przyjdzie, może młodszy i nie po kontuzji jak Wasyl.

Ciekawostką jest zainteresowanie Emillem Nollem z Arki. W trakcie rundy wiosennej, nie przyglądałem się jego grze jak i całej Arki (bo i po co) może ktoś zorientowany napisze o nim kilka słów.
Chyba jeden z najlepszych zawodników Arki, który nie chce grac w pierwszej lidze
Odpowiedz cytując