Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46553
Stary 07.06.2011, 12:09
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli mamy inne opcje, i nie jest nią Lamey to wszystko w porządku. Może w nie najwyższym porządku, ale na pewno ktoś dobry przyjdzie, może młodszy i nie po kontuzji jak Wasyl.

Ciekawostką jest zainteresowanie Emillem Nollem z Arki. W trakcie rundy wiosennej, nie przyglądałem się jego grze jak i całej Arki (bo i po co) może ktoś zorientowany napisze o nim kilka słów.
a co Ty masz do Lameya? widziales jego gre na wlasne oczy?
Odpowiedz cytując