Żmijka napisał(a):

DZIĘKI!
Jakos na stronie tmobila nie wyczaiłam, że mają xperie a w sumie ona mnie interesuje Obadam tą nokie!
Dzięki za pomoc!
|
Z Xperii mają jeszcze tą malutką bez QWERTY i X8 (troche większa od Mini - ekran 3"). Jest jeszcze ta wielka X10, oraz najnowsze Arc i Play, ale to już wysoka półka cenowa.