Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#924
Stary 07.06.2011, 11:42
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
DZIĘKI!
Jakos na stronie tmobila nie wyczaiłam, że mają xperie a w sumie ona mnie interesuje Obadam tą nokie!

Dzięki za pomoc!
Z Xperii mają jeszcze tą malutką bez QWERTY i X8 (troche większa od Mini - ekran 3"). Jest jeszcze ta wielka X10, oraz najnowsze Arc i Play, ale to już wysoka półka cenowa.
Odpowiedz cytując