|
To nie tylko chodzi o odymianie, to można pominąć i nie robić cateringu na miejscu, większy problem to system przeciwpożarowy. Bez tego nie pozwolą nam rozgrywać meczy juz w 4 rundzie. Zastanawia mnie gdzie był nadzór budowlany że zatwierdzono projekt który nie ma zraszaczy przeciwpożarowych.
|