dj_ibutti napisał(a):

|
A nie mogą na mecze UEFA robić odbioru "tymczasowego" na odpowiedzialnośc Majcherka? Jak do tej pory?
|
Wszystko można - tylko - raz - trzeba chcieć- dwa - zależy jakie prace będą prowadzone na zachodniej-jeśli będą prowadzone jakieś większe prace budowlane to wątpliwe żeby dopuścili trybunę.