|
szkoda, że zamiast oglądać te transfery do chyba na suchych stawach znowu Wisła zagra w Pucharach, a miał być to sezon w którym skoczą do góry wpływy z widowni, reklam (reklama za nazwę na koszulkach + sponsor ekstraklasy + mistrz Polski) Wisła miałaby dodatkowe siano, a tak kicha bo przepadnie. Co do Chaveza to wierzę, że zostanie, jednak zbliża sie czas w którym dowiemy się kogo kupuje Wisła, wogóle w Ekstraklasie teraz to transfery szybko się zaczęły, albo mi sie wydaje
|