|
hahaha troche zamieszalem - wiec inaczej
Cupiala stac (jak to kiedys powiedzial RM) na klub z Serie A - ale w serie A sa inne wplywy z koszulek,biletow od sponsorow i telewizji ...
czyl na 20milionow nas stac ale nie ma w tym logiki bo musial by to byc kaprys a na takowe stac raczej tylko szejkow
|