Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46545
Stary 07.06.2011, 10:08
hahaha troche zamieszalem - wiec inaczej

Cupiala stac (jak to kiedys powiedzial RM) na klub z Serie A - ale w serie A sa inne wplywy z koszulek,biletow od sponsorow i telewizji ...

czyl na 20milionow nas stac ale nie ma w tym logiki bo musial by to byc kaprys a na takowe stac raczej tylko szejkow
Odpowiedz cytując