Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
hiszpan00
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów
Offline
#
46537
07.06.2011, 09:14
Osman Chavez może trafić do Premier League
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/tra...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 07.06.2011 o godz. 09:55.
hiszpan00
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hiszpan00
Znajdź inne posty napisane przez hiszpan00