Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MMMMM
Member
Od: 04.2011
Offline
#
46535
07.06.2011, 08:52
A może to lekka kontuzja a za to Chavez sobie odpocznie?
MMMMM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MMMMM
Znajdź inne posty napisane przez MMMMM