Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46534
Stary 07.06.2011, 08:48
iamChris napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli prawdą jest że jesteśmy bliscy wykupienia Chaveza to możemy mieć problem, bo złapał kontuzję:
Osman Chávez zagrał w reprezentacji Hondurasu w zremisowanym 0-0 meczu z Gwatemalą w ramach Złotego Pucharu CONCACAF rozgrywanego w USA. Obrońca Wisły Kraków zszedł z boiska w 87. minucie z powodu kontuzji.
Wszystko zmierza do tego że wznowimy sezon znowu z Kowalskim na stoperze...
Odpowiedz cytując