iamChris napisał(a):

Jeżeli prawdą jest że jesteśmy bliscy wykupienia Chaveza to możemy mieć problem, bo złapał kontuzję:
Osman Chávez zagrał w reprezentacji Hondurasu w zremisowanym 0-0 meczu z Gwatemalą w ramach Złotego Pucharu CONCACAF rozgrywanego w USA. Obrońca Wisły Kraków zszedł z boiska w 87. minucie z powodu kontuzji.
|
Wszystko zmierza do tego że wznowimy sezon znowu z Kowalskim na stoperze...