Kibic_1906 napisał(a):

Kasztelan - tani i dobry! W każdym bądź razie lepszy od tych wielkich koncerniaków.
|
Kasztelan jest tak średnio niekoncernowy bo robi pod Carlsbergiem.Gdzieś ostatnio czytałem,że ono niby jest niepasteryzowane ale nie takimi sposobami jakie są stosowane w małych browarach.W nim musi być jakaś chemia solidniejsza bo niepasteryzowane piwo z data ważności powyżej 2tyg jest raczej niemożliwe
