Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#580
Stary 07.06.2011, 08:32
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
Kasztelan - tani i dobry! W każdym bądź razie lepszy od tych wielkich koncerniaków.

Kasztelan jest tak średnio niekoncernowy bo robi pod Carlsbergiem.Gdzieś ostatnio czytałem,że ono niby jest niepasteryzowane ale nie takimi sposobami jakie są stosowane w małych browarach.W nim musi być jakaś chemia solidniejsza bo niepasteryzowane piwo z data ważności powyżej 2tyg jest raczej niemożliwe
Odpowiedz cytując