Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46532
Stary 07.06.2011, 07:38
Naiwni się znaleźli i podłapali temat 6 mln euro - myślicie, że co nagle Cupiał zmienił kurs i zacznie sypać kasą, te czasy już nigdy nie wrócą tak samo jak teraz zakontraktowanie Ilieva to znak że któryś z dwójki Małecki czy Kirm odejdzie. Tak na prawdę mówienie o Wiśle w kontekście pucharów od kilku lat mija się z celem - nas na to nie stać. Nie mam nic przeciwko transferom bezgotówkowym ale tak prędzej pozyskamy zawodników po 30-tce, którzy za wielu opcji już nie mają i decydują się na Nas. Taki Jaliens w obecnej formie gdzie w Holandii miałby miejsce w klubach z czuba tabeli etc...
Nie wierzyłem w RVN w Wiśle, 6 mln euro jak i to że Cupiał wreszcie zmądrzał dlatego również nie wierzę, że nasze występy w pucharach będą się znacznie różniły od tych z ubiegłych lat....
Odpowiedz cytując