sebastian1727 napisał(a):

|
Najlepsze jest to że Valcx solidarnie i zgodnie w każdym wywiadzie mówił że teraz będą pozyskiwać Polaków , a jeśli ten Iliev do nas przejdzie to reszta to już powinna być Polacy tylko nic na to nie wskazuje bo oprócz plotek że Wasilewski do nas przejdzie to o nikim innym konkretów żadnych nie ma. Sam naprawde jestem ciekawy.
|
Nie wiem gdzie coś takiego mówił, bo ja czytałem zdecydowaną większość wywiadów z nim i takiej deklaracji tam nie było. Raczej coś w stylu że starają się aby to byli Polacy, że na naszej liście są też Polacy itp.
Najciekawsze nazwisko pojawiają się w mediach po RvN

, to ten napastnik Alves, silny, dobry technicznie szybki, mocny strzał z obu nóg. Myślę że jest wart dużych pieniędzy.Co najważniejsze strzela gole, jest pewny siebie. Myślę że piłkarz lepszy od Genkova a może i nawet od Pawła.