Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46528
Stary 07.06.2011, 01:46
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Nie jest możliwym podniesienie jakości drużyny przy zakupie dobrych Polaków, którzy na rynku są relatywnie tani - takich nie ma.
Dokładnie. Pan JW skutecznie popsuł zabawę i rozpuścił do reszty rodzime gwiazdki oraz kluby, które chcą doić od wszystkich przynajmniej tyle ile daje właściciel Dyskoboli. On stał się regulatorem rynku transferowego wewnątrz ligi w większości przypadków przereklamowanych kopaczy, którzy już byli przepłacani i przewartościowani a teraz będą podwójnie lub potrójnie. W takiej sytuacji nie mam nic przeciwko kadrze z jednym, dwoma czy trzema Polakami w wyjściowym składzie.
Powód: lit
Ostatnio edytowane przez thechris : 07.06.2011 o godz. 08:49.
Odpowiedz cytując