bonawentura napisał(a):

|
Nie jest możliwym podniesienie jakości drużyny przy zakupie dobrych Polaków, którzy na rynku są relatywnie tani - takich nie ma.
|
Dokładnie. Pan JW skutecznie popsuł zabawę i rozpuścił do reszty rodzime gwiazdki oraz kluby, które chcą doić od wszystkich przynajmniej tyle ile daje właściciel Dyskoboli. On stał się regulatorem rynku transferowego wewnątrz ligi w większości przypadków przereklamowanych kopaczy, którzy już byli przepłacani i przewartościowani a teraz będą podwójnie lub potrójnie. W takiej sytuacji nie mam nic przeciwko kadrze z jednym, dwoma czy trzema Polakami w wyjściowym składzie.