Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46526
Stary 06.06.2011, 23:07
sebastian1727 napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze jest to że Valcx solidarnie i zgodnie w każdym wywiadzie mówił że teraz będą pozyskiwać Polaków , a jeśli ten Iliev do nas przejdzie to reszta to już powinna być Polacy tylko nic na to nie wskazuje bo oprócz plotek że Wasilewski do nas przejdzie to o nikim innym konkretów żadnych nie ma. Sam naprawde jestem ciekawy.
Nie wkładajmy Valcxowi do jego ust nie jego słowa. Valcx nigdy nie powiedział, że będą szukać teraz Polaków i za wszelką cenę będą ich kontraktować. Nie jest możliwym podniesienie jakości drużyny przy zakupie dobrych Polaków, którzy na rynku są relatywnie tani - takich nie ma.
Odpowiedz cytując