sebastian1727 napisał(a):

|
Najlepsze jest to że Valcx solidarnie i zgodnie w każdym wywiadzie mówił że teraz będą pozyskiwać Polaków , a jeśli ten Iliev do nas przejdzie to reszta to już powinna być Polacy tylko nic na to nie wskazuje bo oprócz plotek że Wasilewski do nas przejdzie to o nikim innym konkretów żadnych nie ma. Sam naprawde jestem ciekawy.
|
Nie wkładajmy Valcxowi do jego ust nie jego słowa. Valcx nigdy nie powiedział, że będą szukać teraz Polaków i za wszelką cenę będą ich kontraktować. Nie jest możliwym podniesienie jakości drużyny przy zakupie dobrych Polaków, którzy na rynku są relatywnie tani - takich nie ma.