sanderuss napisał(a):

|
Valx nie mówil ze na sile bedzie poszukiwal Polakow, tylko jesli stosunek jakosci do ceny/zarobkow bedzie adekwatny to bedzie wolal sprowadzoc Polaka od obcokrajowaca
|
Valckx w ktorym z wywiadow mowil ze Genkov kosztowal by 2 x mniej niz Robak swego czasu ....
pytanie ktory jest lepszy ,i kto to zawyza ceny za zawodnikow?
w takiej sytuacjii nie ma sensu negocjowac z chorymi cenami za rodakow,a dopoki ten stan sie utrzyma -szukac za granicą.