Wyświetl pojedynczy post
adamsubaru
Junior Member
 
Od: 06.2011
Skąd: Lwówek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46524
Stary 06.06.2011, 22:33
nie będzie bo nie ma dobrych polaków za rozsądną cenę, chyba, że za darmo i opłacić im kontrakt, w Wisle z polaków to chciałbym tylko Wasilewskiego to jest realne i Cywkę ale z polskiej ligi nie ma nawet za dobrych co innego z reprezentacji, ogólnie nie chcę polaków zawsze lubiłem obcokrajowców więc Iliev, Trivunow i Alfes byłoby ok, ale ja się boje co będzie jakby Maskanta nie było, kto by później trenował tak międzynarodowe towarzyswo? Na szczęście mam nadzieję, że dyrektor sportowy i trener pobędą w Krakowie jeszcze długo. Ja dzsiwe się, ze Kirma tak wszyscy tu jada a on miał tyle asyst i bramek że nawet dokładnie nie pamiętam, więc Iliec może będzie czasem w ataku a czasem na skrzydłach jednym i drugim
Odpowiedz cytując