Byku napisał(a):

Siema muły hiphopowe:]
Był ktoś na selektorze?
Crystal castles zniszczyli, klaxons dobili... rewelacja ))
|
Nie byłem, bo względy finansowe nie pozwoliły :(
Gdybym miał flotę, to bym poszedł głównie ze względu na Crystal Castles. Fajne brzmienie. Chyba warto było, mam nadzieję, że dorwę ich gdzieś indziej.
A propos festiwali i tym podobnych. Wybiera się ktoś na Kempa w tym roku? Co by nie mówić, lineup dosyć byczy
PS. Pierwszy klip Parias.
http://www.youtube.com/watch?v=6X_OwIUnsbU