Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1051
Stary 06.06.2011, 22:15
Byku napisał(a):Wyświetl post
Siema muły hiphopowe:]
Był ktoś na selektorze?
Crystal castles zniszczyli, klaxons dobili... rewelacja))
Nie byłem, bo względy finansowe nie pozwoliły :(

Gdybym miał flotę, to bym poszedł głównie ze względu na Crystal Castles. Fajne brzmienie. Chyba warto było, mam nadzieję, że dorwę ich gdzieś indziej.

A propos festiwali i tym podobnych. Wybiera się ktoś na Kempa w tym roku? Co by nie mówić, lineup dosyć byczy

PS. Pierwszy klip Parias.
http://www.youtube.com/watch?v=6X_OwIUnsbU
Ostatnio edytowane przez murray : 06.06.2011 o godz. 23:11.
Odpowiedz cytując