Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18808
Stary 06.06.2011, 22:15
Bardzo ciekawy jest fakt że polskie przepisy są bardziej restrykcyjne niż te UEFA, która np nie wymaga systemu oddymiania. Moglibyśmy teraz oddać wszystkie trybuny bez systemu i moglibyśmy grać nawet w CL. Problem polega na tym że Ekstraklasa może się nie zgodzić i przez to musimy zamknąć obie piętrowe trybuny i grać tylko przy dwóch północnej i południowej, a na to UEFA już się nie zgodzi.

Porąbane to strasznie jest. A ten system oddymiania jest epicki
Odpowiedz cytując