|
Bardzo ciekawy jest fakt że polskie przepisy są bardziej restrykcyjne niż te UEFA, która np nie wymaga systemu oddymiania. Moglibyśmy teraz oddać wszystkie trybuny bez systemu i moglibyśmy grać nawet w CL. Problem polega na tym że Ekstraklasa może się nie zgodzić i przez to musimy zamknąć obie piętrowe trybuny i grać tylko przy dwóch północnej i południowej, a na to UEFA już się nie zgodzi.
Porąbane to strasznie jest. A ten system oddymiania jest epicki
|