Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18806
Stary 06.06.2011, 21:58
wojti11795 napisał(a):Wyświetl post
To to całe oddymianie jest tylko po co aby można było coś smażyć na stadionie i to ma kosztować 18 mln zł?
Może ktoś obeznany w budownictwie opisać na czym polega ten system i dlaczego kosztuje aż 18 mln ?!!


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując