Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
T-omek
Member
Od: 03.2005
Offline
#
18805
06.06.2011, 21:56
We wrzesniu bedzie gotowy stadion we Wrocławiu, kawał drogi to prawda ale przyjeliby nas jak swoich
Zawsze to jakaś alternatywa
www.wislakrakow.com
T-omek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do T-omek
Znajdź inne posty napisane przez T-omek