Wyświetl pojedynczy post
T-omek
Member
 
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18805
Stary 06.06.2011, 21:56
We wrzesniu bedzie gotowy stadion we Wrocławiu, kawał drogi to prawda ale przyjeliby nas jak swoich
Zawsze to jakaś alternatywa
Odpowiedz cytując