Wyświetl pojedynczy post
obcyTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: brać hajs? || Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1050
Stary 06.06.2011, 21:54
Tewu wraca do tego zacni goście
http://www.youtube.com/watch?v=-cTKj4-ul-Y

Przyznam że bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten kawałek, od dawna się tak nie zajarałem. Pozytywny przekaz - idealny dla pesymistów i narzekaczy do tego fajny pomysł na klip.
Czekam z niecierpliwością na płytkę.
KUPIĘ SZALE:

Wielka Wisła
Wasza nienawiść
Grzegórzki Nowe
Lechia On Tour
Reymonta Outlaws
White Star Power
Wisła Pany
Władcy Dolnego Śląska
Legiony Wrocławia
Armia Białej Gwiazdy (na wzór flagi)
osiedlowe Lechii

Odpowiedz cytując