|
Zaklepany będzie jak oficjalna strona poda, że podpisał kontrakt. Dopóki takiego "niusa" nie będzie to nic nie jest pewne...
Co prawda żaden zawodnik jeszcze w tym okienku nie przyszedł ( bo notabene jest jeszcze zamknięte), ale popatrzcie jak wyglądała sprawa z transferami w zimie. Spokojnie po cichu, bez zbędnego szumu, bez testowania ... tak działa profesjonalnie zarzadzany klub. Nie wiemy kto przyjdzie, kiedy przyjdzie, czy w ogóle ktoś przyjdzie... dla mnie ważjniejsze będzie to czy będą transfery "Z" klubu. To według mnie byłoby bardzo niewskazane.
|