Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46518
Stary 06.06.2011, 21:44
Zaklepany będzie jak oficjalna strona poda, że podpisał kontrakt. Dopóki takiego "niusa" nie będzie to nic nie jest pewne...

Co prawda żaden zawodnik jeszcze w tym okienku nie przyszedł ( bo notabene jest jeszcze zamknięte), ale popatrzcie jak wyglądała sprawa z transferami w zimie. Spokojnie po cichu, bez zbędnego szumu, bez testowania ... tak działa profesjonalnie zarzadzany klub. Nie wiemy kto przyjdzie, kiedy przyjdzie, czy w ogóle ktoś przyjdzie... dla mnie ważjniejsze będzie to czy będą transfery "Z" klubu. To według mnie byłoby bardzo niewskazane.
Odpowiedz cytując