WHITE*STAR napisał(a):

|
Nie chodzi mi o testowanie dziesiątek piłkarzy, ale chociaż tych młodych wyróżniających się, jakim jest wg mnie Ricardinho z Łęcznej. Można na testach nawet w Wiśle wyłapać kogoś ciekawego, vide Junior Diaz. Teqcontroller i tomasz_19 popadacie z jednej skrajności w drugą skrajność.
|
Dobre
Testować to będzie można w Sierpniu jakiś młodych jak już będzie kadra na el. LM. Na razie się na to nie zapowiada.