Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46515
Stary 06.06.2011, 21:32
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Nie chodzi mi o testowanie dziesiątek piłkarzy, ale chociaż tych młodych wyróżniających się, jakim jest wg mnie Ricardinho z Łęcznej. Można na testach nawet w Wiśle wyłapać kogoś ciekawego, vide Junior Diaz. Teqcontroller i tomasz_19 popadacie z jednej skrajności w drugą skrajność.
Dobre

Testować to będzie można w Sierpniu jakiś młodych jak już będzie kadra na el. LM. Na razie się na to nie zapowiada.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując