Nie chodzi mi o testowanie dziesiątek piłkarzy, ale chociaż tych młodych wyróżniających się, jakim jest wg mnie Ricardinho z Łęcznej. Można na testach nawet w Wiśle wyłapać kogoś ciekawego, vide Junior Diaz.
Teqcontroller i
tomasz_19 popadacie z jednej skrajności w drugą skrajność.