Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46510
Stary 06.06.2011, 19:59
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
http://sport.wp.pl/kat,32282,title,B...l?ticaid=1c704 właściwie się nada z powrotem do tego tematu. Wg mnie testy kogoś takiego by nam się przydały. W ogóle za Maaskanta mało testujemy.
To nie jest Wisła Skorzy NA SZCZĘŚCIE.

Wypowiedź Stana z ostatniego wywiadu:

Cytat:
Wisła jest topowym klubem i testowanie dziesiątek piłkarzy po prostu jej nie przystoi.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując