Wyświetl pojedynczy post
Schabek
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18797
Stary 06.06.2011, 18:32
Nie rozumiem czemu niektórzy tak się boją, że nam pawilon kibice gości zniszczą. Jeśli nawet dojdzie do jakiś uszkodzeń to Wisła odpowiednio wyceni straty i goście bedą musieli za to zapłacić. Sektor gości powinien byc na g5, to jest najlepsze miejsce, nie ma co wydziwiać z narożnikami itp.
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno

Wisła Kraków!
Odpowiedz cytując