|
Nie rozumiem czemu niektórzy tak się boją, że nam pawilon kibice gości zniszczą. Jeśli nawet dojdzie do jakiś uszkodzeń to Wisła odpowiednio wyceni straty i goście bedą musieli za to zapłacić. Sektor gości powinien byc na g5, to jest najlepsze miejsce, nie ma co wydziwiać z narożnikami itp.
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno 
Wisła Kraków!
|