Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#721
Stary 06.06.2011, 18:16
Fajny wywiad ze Stanem i fajnie się go czyta Jednak nie chciał bym być dyrektorem sportowym widać, że to duża odpowiedzialność jak i ogromny stres.Widać, że Stan to profesjonalista przez duże P i bardzo to lubi Oby tak dalej!
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując