|
Pewnie będzie tak że sektora dla gości nie będzie do zakończenia budowy a w pucharach będą siedzieć na G5 pilnowani przez ochronę. Na ligę znów wymyślą coś i mecze bez przyjezdnych a teraz każdy powód dobry i się im zgodzą. Chciałbym się mylić bo cholernie mi gości w lidze brakuje.
|