Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18794
Stary 06.06.2011, 16:30
Pewnie będzie tak że sektora dla gości nie będzie do zakończenia budowy a w pucharach będą siedzieć na G5 pilnowani przez ochronę. Na ligę znów wymyślą coś i mecze bez przyjezdnych a teraz każdy powód dobry i się im zgodzą. Chciałbym się mylić bo cholernie mi gości w lidze brakuje.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując