Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
Dziadek
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
1088
06.06.2011, 16:24
dawidTS brava z tego rocznika ma wspomaganie i prad w szybach wiec mysle ze punto tez bedzie mialo plus jedna poduszka
Sam se spieprzaj
Dziadek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dziadek
Znajdź inne posty napisane przez Dziadek