Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18793
Stary 06.06.2011, 16:16
Trochę szkoda że Boguś nie mógłby wyłożyć paru milionów na dokończenie budowy, które potem zgarnąłby spowrotem w ramach mniejszego czynszu, tak jak chce miasto. Chyba, że Majcher chce nas wykiwać to wtedy tak. Szybkie dokończenie budowy powinno być priorytetem dla klubu, bo stadion szybciej zacząłby generować przychody. Na razie nie ma co gdybać z tymi sektorami dla przyjezdnych, dopóki budowa trwa ;/


A nagrodę najlepiej oddymionego obiektu budowlanego na świecie w roku 2012 otrzymuje Stadion Miejski imienia Henryka Reymana :(
Odpowiedz cytując