Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46473
Stary 06.06.2011, 15:59
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Mialem Ciebie za powaznego czlowieka...
Gdzie sie przyjrzales? na Youtube? Metacafe? Czy moze ogladales go kilkukrotnie na przestrzeni ostatnich 3 miesiecy w meczach Partizana tak jak nasz sztab?
Oczywiście, że na YT... bo niby gdzie? Te urywki wiele pokazują. W zamierzeniu film był montowany, żeby pokazac zalety Ilieva. I pokazał. A ze przy okazji pokazal też kilka braków....

A tak poza tym: uważasz Ilieva (na podstawie tych filmikow) za wirtuoza techniki?

edit:
do wszystkich, ktorzy chca mnie zakrzyczeć, że niby krytykuję ten transfer.
Nie krytykuję. napisalem wyraźnie: na podstawie fragmentów YT można ocenić, że to zawodnik w stylu Patryka: mocny, zadziorny, szybki, amitny, nadający sie do gry w Wisle. I podobnie jak Małecki mający braki w technice. Ktorych nie skoryguje, bo nie ma 19 lat.
Tyle
Ostatnio edytowane przez FraMat : 06.06.2011 o godz. 16:03.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując