|
@stal(...) - słabego? Możesz jakkolwiek racjonalnie poprzeć swoją tezę? Czy tylko tak sobie piszesz na podstawie youtuba? Skoro do nas przychodzi i grał w swoim klubie, to znaczy że był obserwowany i kilku osobom (czyt. skautom, dyr. sportowemu i trenerowi) przypadły do gustu jego umiejętności, więc tak budowane opinie zostaw dla siebie. A to, czy jest dobry, czy słaby powinno okazać się pod koniec grudnia, gdyż po jednej rundzie można już spokojnie oceniać zawodnika.
|