FraMat napisał(a):

Podobnie nie wiedzą, że Baszczyński:
- nie dał nic tej drużynie w jej próbach dostania się do LM
- był jednym z prowodyrów zwalniania bardzo dobrego trenera
|
1) Błaszczykowski, Brożek i Marcelo tez. Chujowi piłkarze.
2) Trenera zwolnił ten sam co zawsze - Cupiał.