Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18789
Stary 06.06.2011, 14:13
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to powinno wyglądać tak. Niech mi ktoś powie czy na innych stadionach gospodarze oddają gością 5 % jeśli w ogóle goście bywają na stadionach rywali...
a jeździsz na wyjazdy? Jeśli tak to powinienieś znać odpowiedź, że dają 5% a czasem i więcej
Odpowiedz cytując