sayek89 napisał(a):

|
Dla mnie to powinno wyglądać tak. Niech mi ktoś powie czy na innych stadionach gospodarze oddają gością 5 % jeśli w ogóle goście bywają na stadionach rywali...
|
a jeździsz na wyjazdy? Jeśli tak to powinienieś znać odpowiedź, że dają 5% a czasem i więcej