murray napisał(a):

Jestem lekko nie w temacie.
Czym zasłużył sobie Andres Rios, by za niego wydać milion euro?
|
Kolega po prostu napisał , że Rios
odszedł więc stosowny to jego wypowiedzi dodałem komentarz .Natomiast fakt powrotu Riosa do Argentyny osobiście nie zasmucił mnie . Po prostu piłkarz za słaby .Albo inaczej - przy jego technice a przy tym braku szybkości , dynamiki idealnie nadaje się do piłki plażowej ewentualnie do futsalowców.Tam sobie może robić kółeczka , zastawiać się i pakować piłkę z przewrotek do woli .