Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46439
Stary 06.06.2011, 13:26
Media donoszą o Alvesie, ale nie za bardzo widzę wydanie 1 mln euro na tego zawodnika.

Natomiast gdyby teoretycznie ten transfer wypalił, to w jednym okienku Wisła pozyskałaby króla strzelców ligi serbskiej i króla strzelców ligi węgierskiej.

Przyzwoite wzmocnienie napadu.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując