|
Media donoszą o Alvesie, ale nie za bardzo widzę wydanie 1 mln euro na tego zawodnika.
Natomiast gdyby teoretycznie ten transfer wypalił, to w jednym okienku Wisła pozyskałaby króla strzelców ligi serbskiej i króla strzelców ligi węgierskiej.
Przyzwoite wzmocnienie napadu.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
|