Wyświetl pojedynczy post
mav23
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18781
Stary 06.06.2011, 13:05
wislak227 napisał(a):Wyświetl post
No takie rozwiązanie sektora gości byłoby dobre, ale trzeba jeszcze pamiętać, że samo wykonanie tego co pokazane jest na wizualce nie wystarczy. Wiadomo, że sektor G5 jest ścianką pod spodem oddzielony od całej reszty G. Tu trzeba byłoby oddzielić G4 i G5 od reszty, a więc co najmniej dobudowując jedną ściankę pod spodem - a wiadomo jak u nas będzie coś takiego wyglądać - brak dostępu do trybuny przez przynajmniej rundę. Co więcej, trzeba by oddzielić drogi dojścia - kolejna robota.

Takie rozwiązanie jest najlepsze, ale coś czuję, że skończy się na gościach w jednym z narożników...
Nie siedze juz w temacie od pewnego czasu wiec mogly pujsc jakies zmiany - choc nie sadze. W projekcie ogrodzen przewidziany byl parking i dojscia dla gosci prowadzace do klatek przy trybunie G od strony medialnego.
Odpowiedz cytując