Wyświetl pojedynczy post
wislak227
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Zakopane

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18780
Stary 06.06.2011, 12:42
No takie rozwiązanie sektora gości byłoby dobre, ale trzeba jeszcze pamiętać, że samo wykonanie tego co pokazane jest na wizualce nie wystarczy. Wiadomo, że sektor G5 jest ścianką pod spodem oddzielony od całej reszty G. Tu trzeba byłoby oddzielić G4 i G5 od reszty, a więc co najmniej dobudowując jedną ściankę pod spodem - a wiadomo jak u nas będzie coś takiego wyglądać - brak dostępu do trybuny przez przynajmniej rundę. Co więcej, trzeba by oddzielić drogi dojścia - kolejna robota.

Takie rozwiązanie jest najlepsze, ale coś czuję, że skończy się na gościach w jednym z narożników...



Odpowiedz cytując